Warna1   Warna2   Warna3      
msen
A- A A+
FaqSoalan Lazim
HubungiHubungi Kami
maklumbalas3Aduan Maklumbalas
petalaman3Peta Laman

DirektoriPegawaiKakitanganMDKPI

 
Pejabat Yang DiPertua
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
rosnazli bin haji amin edited Rosnazli Bin Haji Amin Yang Dipertua 097886112 097886031 ydp@mdketereh.gov.my
ahmad fadzli bin haji abdullah 16 ogos 1 Ahmad Fadzli Bin Haji Abdullah Setiausaha 097886112 097886031 su@mdketereh.gov.my
nik muhammad syahmi bin nik mohd azlan  Nik Muhammad Syahmi Bin Nik Mohd Azlan  Pegawai Tadbir (Pengurusan Dan Penguatkuasaan)  097886112  097886031  nik.syahmi@mdketereh.gov.my
Bahagian Pentadbiran Dan Sumber Manusia
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Azrina Binti Rafei Azrina Binti Rafei Pembantu Tadbir Kanan N22 097886112 097886031 azrina@mdketereh.gov.my
norhana binti hassan Norhana Binti Hassan Pembantu Setiausaha Pejabat N22 097886112 097886031 norhana@mdketereh.gov.my
Rashaida Binti Ibrahim Rashaida Binti Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 rashaida@mdketereh.gov.my
Rozita Binti Ismail Rozita Binti Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 rozita@mdketereh.gov.my
Mohd Azli Bin Ismail Mohd Azli Bin Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 azli@mdketereh.gov.my
Norma Binti Ab Wahab Norma Binti Ab Wahab Pembantu Tadbir Rendah N11 097886112  097886031
Bahagian Pentadbiran Dan Sumber Manusia
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Aman Zuria bin Abdullah Aman Zuria bin Abdullah Pembantu Operasi N4 09-7886112
Mohd Ruzaini Bin Rashid Mohd Ruzaini Bin Rashid Pembantu Awam H11 097886112
Mohamad Hazwari Bin Mohamed Nor Mohamad Hazwari Bin Mohamed Nor Pemandu Kenderaan H11 097886112
Zulkifli Bin Yusoff Zulkifli Bin Yusoff Pembantu Awam H11 097886112
Mohd Saiful Anuar bin Ab Rahman Mohd Saiful Anuar bin Ab Rahman Pembantu Awam H11 097886112
Mohd Aliff bin Kamaruddin Mohd Aliff bin Kamaruddin Pembantu Awam H11 097886112 097886031
. KOSONG Penolong Pegawai Tadbir 097886112 097886031
Bahagian Perbendaharaan
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Ros Azlinda Binti Zulkifli Ros Azlinda Binti Zulkifli Penolong Akauntan W29 097886112 ros_azlinda@mdketereh.gov.my
Suraiya Binti Mat Daud Suraiya Binti Mat Daud Pembantu Tadbir Kanan N22 097886112 097886031 suraiya@mdketereh.gov.my
Mohd Khairul Ashraff Bin Zainuddin Mohd Khairul Ashraff Bin Zainudin Pembantu Tadbir (P/O) N19 09-7886112 ashraff@mdketereh.gov.my
Bahagian Perbendaharaan
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Nazattul Aisya Binti Hashim Nazattul Aisya Binti Hashim Pembantu Tadbir (P/O) N19 09-7886112 09-7886031  
Zaidi Bin Ismail Zaidi Bin Ismail Pembantu Awam H11 097886112    
Bahagian Pentadbiran Dan Sumber Manusia
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Saiful Anuar bin Ab Rahman Mohd Saiful Anuar bin Ab Rahman Pembantu Awam H11 097886112    
Bahagian Pelesenan dan Khidmat Bandar
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Rasukhan bin Safiin Rasukhan bin Safiin Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U32 097886112 097886031 rasukhan@mdketereh.gov.my
Muhammad Saiful Bin Mat Daud Muhamad Saiful Bin Mat Daud Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29 097886112   saiful@mdketereh.gov.my
Nik Mohd Zaidey Bin Wan Zain Nik Mohd Zaidey Bin Wan Zain Pembantu Tadbir Kanan N22 097886112 097886031 zaidey@mdketereh.gov.my
Safiah Aminah Binti Md Hassan Safiah Aminah Binti Md Hassan Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 safiah@mdketereh.gov.my
Muhammad Iqrar Bin Hashim Muhammad Iqrar Bin Hashim Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112    
Zulkifli bin Ab Wahab Zulkifli bin Ab Wahab Pemandu Kenderaan R3 097886112    
Mohamad Kamel bin Hassan Mohamad Kamel bin Hassan Pemandu Kenderaan R3 097886112    
Bahagian Pelesenan dan Khidmat Bandar
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Fadeli bin Mohd Hanapi Mohd Fadeli bin Mohd Hanapi Pemandu Kenderaan R3 097886112    
Mohd Afendi bin Mohd Noor Mohd Afendi bin Mohd Noor Pemandu Kenderaan H11 097886112    
Ab Halim bin Ismail Ab Halim bin Ismail Pemandu Kenderaan H11 097886112    
Mohd Mahasan Bin Daud Mohd Mahasan Bin Daud Pemandu Kenderaan H11 097886112    
Mohamad Azrin Bin Abdul Aziz Mohamad Azrin Bin Abdul Aziz Pemandu Kenderaan H11 097886112    
Mohamad Sahrol Apiza Bin Mohamad Raspi Mohamad Sahrol Apiza Bin Mohamad Raspi Pemandu Kenderaan H11 097886112    
Che Zukeri bin Che Kob Che Zukeri bin Che Kob Pembantu Awam H11 097886112    
Che Kamarulzaman bin Ismail Che Kamarulzaman bin Ismail Pembantu Awam H11 097886112    
Hasri bin Abdul Latiff Hasri bin Abdul Latiff Pembantu Awam H11 097886112    
Zamarong bin Md Him Zamarong bin Md Him Pembantu Awam H11 097886112    
Bahagian Pelesenan dan Khidmat Bandar
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Zulkifli Bin Zakaria Mohd Zulkifli bin Zakaria Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Azman bin Ismail Mohd Azman bin Ismail Pembantu Awam H11 097886112    
Khairul Anwar bin Husin Khairul Anwar bin Husin Pembantu Awam H11 097886112    
Muhamad Zukria bin Abdullah Muhamad Zukria bin Abdullah Pembantu Awam H11 097886112    
Nik Fakhrulhaq bin Jusoh @ Awang Nor Nik Fakhrulhaq bin Jusoh @ Awang Nor Pembantu Awam H11 097886112    
Adnan bin Md Ghani Adnan bin Md Ghani Pembantu Awam H11 097886112    
Saidie Bin Yaman Saidie bin Yaman Pembantu Awam H11 097886112    
Nik Mazwaddy bin Mazlan Nik Mazwaddy bin Mazlan Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Fakri bin Reffin Mohd Fakri bin Reffin Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Riduan bin Yaacob Mohd Riduan bin Yaacob Pembantu Awam H11 097886112    
Bahagian Pelesenan dan Khidmat Bandar
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Abdul Aziz Bin Lazim Abdul Aziz Bin Lazim Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Saparin Bin Ab Rahman Mohd Saparin Bin Ab Rahman Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Abdullfatah bin Yahaya Mohd Abdullfatah bin Yahaya Pembantu Awam H11 097886112    
Zainudin Bin Ab. Rahman Zainuddin Bin Ab Rahman Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Sanusi Bin Daud Mohd Sanusi Bin Daud Pembantu Awam H11 097886112    
Azri bin Yusoff Azri bin Yusoff Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Fauzan bin Mohd Hanapi Mohd Fauzan bin Mohd Hanapi Pekerja Awam R1 097886112    
Mohd Rosli bin Mat Ail Mohd Rosli bin Mat Ail Pekerja Awam R1 097886112    
Mohd Razani Bin Abdullah Mohd Razani Bin Abdullah Pekerja Awam R1 097886112    
Che Mat bin Taib Che Mat bin Taib Pembantu Awam H11 097886112    
Bahagian Pelesenan dan Khidmat Bandar
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Azman Bin Saat Azman Bin Saat Pembantu Awam H11 097886112    
A'imim bin Ab Kadir A'imim bin Ab Kadir Pembantu Awam H11 097886112    
Mohamad Azman bin Ariffin Mohamad Azman bin Ariffin Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Azme bin Ismail Mohd Azme bin Ismail Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Rushdi bin Roni Mohd Rushdi bin Roni Pembantu Awam H11 097886112    
Nik Musa Bin Nik Mat Nik Musa Bin Nik Mat Pembantu Awam H11 097886112    
Che Mohd Adnan bin Che Yusoff Che Mohd Adnan bin Che Yusoff Pekerja Awam R1 097886112    
Nik Rokman Bin Muhamad Nik Rokman Bin Muhamad Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Razali Bin Hamzah Mohd. Razali Bin Hamzah Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Shukri Bin Mat Isa Mohd. Shukri Bin Mat Isa Pembantu Awam H11 097886112    
Bahagian Pelesenan dan Khidmat Bandar
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Norazle Bin Omar Norazle Bin Omar Pembantu Awam H11 097886112    
Nik Hazuan Bin Nik Zainal Abidin Nik Hazuan Bin Nik Zainal Abidin Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Erwan Bin Latif Mohd Erwan bin Latif Pekerja Awam R1 097886112    
Mohd Hafiz Bin Ghazali Mohd Hafiz Bin Ghazali Pekerja Awam R1 097886112    
Khirul Anwar Bin Yusoff Khairul Anwar Bin Yusof Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Faizul Bin Che Mat Mohd Faizul Bin Che Mat Pekerja Awam R1 097886112    
Mohd Hashimi Bin Mohd Salleh Mohd Hashimi Bin Mohd Salleh Pekerja Awam R1 097886112    
Mohammad Azraf Bin Abdul Latip Mohammad Azraf Bin Abdul Latip Pekerja Awam R1 097886112    
Mohamad Khairuddin Bin Mohd Jani Mohamad Khairuddin Bin Mohd Jani Pembantu Awam H11 097886112    
Nik Mohd Ibrahim Faizal Bin Mohamad Zainal Abidin Nik Mohd Ibrahim Faizal Bin Mohd Zainal Abidin Pembantu Awam H11 097886112    
Bahagian Pelesenan dan Khidmat Bandar
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Rizduan Bin Mohd Nur Mohd Rizduan Bin Mohd Nur Pembantu Awam H11 097886112    
Mohd Nasaruddin Bin Mohd Yamin Mohd Nasaruddin Bin Mohd Yamin Pekerja Awam R1 097886112    
Mohamad Faris Bin Affandi Mohamad Faris Bin Affandi Pembantu Awam H11 097886112    
Muhammad Halif Hakimi BIn Mohamed Muhammad Halif Hakimi Bin Mohamed Pekerja Awam R1 097886112    
Haris Bin Mohamad Haris Bin Mohamad Pekerja Awam R1 097886112    
Bahagian Perancangan dan Bangunan
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Zahari Bin Senik Mohd Zahari Bin Senik Pegawai Perancang Bandar Dan Desa J41 097886112 097886031 zahari@mdketereh.gov.my
Abd Rahman bin Mustapha Abd Rahman bin Mustapha Pen.Pegawai Perancang Bandar Dan Desa JA29 097886112 097886031 abdrahman@mdketereh.gov.my
Fakriyah Binti Hassan Fakriyah Binti Hassan Penolong Jurutera JA29 097886112 097886031 fakriyah@mdketereh.gov.my
Rusnani Binti Salleh Rusnani Binti Salleh Pembantu Tadbir Kanan (KUP) N22 097886112 097886031 rusnani@mdketereh.gov.my
Najlaa Binti Shamsuddin Najlaa'a Binti Shamsuddin Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 najlaa@mdketereh.gov.my
Bahagian Perancangan dan Bangunan
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Faziera Binti Nuawai Faziera Binti Nuawai Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 faziera@mdketereh.gov.my
Mohd Sopi bin Ibrahim Mohd Sopi bin Ibrahim Pemandu Kenderaan H11 097886112 097886031  
Bahagian Penilaian dan Perkhidmatan Harta
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohamad Ghazali bin Ibrahim Mohamad Ghazali bin Ibrahim Penolong Pegawai Penilaian W32 (KUP) 097886112 097886031 ghazali@mdketereh.gov.my
Noor Zuki Bin Muhammad Nor Noor Zuki Bin Muhammad Nor Pembantu Tadbir (P/O) N22 (KUP) 097886112 097886031 noorzuki@mdketereh.gov.my
Muhd Shahrul Hafiz bin Yahya Muhd Shahrul Hafiz bin Yahya Pembantu Penilaian W19 097886112 097886031 shahrul_hafiz@mdketereh.gov.my
Mohamad Ghazali Bin Ibrahim Mohamad Ghazali Bin Mohamad Asri Pembantu Penilaian W19 097886112 097886031 ghazali86@mdketereh.gov.my
Nik Muhammad Faizul Bin Nik Ismail Nik Muhd Faizul bin Nik Ismail Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 faizul@mdketereh.gov.my
Asma Salsabila Binti Ishak Asma Salsabila Binti Ishak Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 asma@mdketereh.gov.my
Hafris Farhan Bin Fauzi Hafris Farhan Bin Fauzi Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112    
Muhammad Salahuddin Al-Ayubi Bin Mohd Husin Muhammad Salahuddin Al-Ayubi Bin Mohd Husin Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112    
Bahagian Penilaian dan Perkhidmatan Harta
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Nathrullah Bin Mohamed Nor Mohd Nathrullah Bin Mohamed Nor Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112    
Ahmad Fitri Bin Zukipeli Ahmad Fitri Bin Zukipeli Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112    
Nur Hidayah Binti Hashim Nur Hidayah Binti Hashim Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112    
Wan Azlee Affendi Bin Ab Rahman Wan Azlee Affendi Bin Ab. Rahman Pemandu Kenderaan H11 097886112 097886031  
Mohamad Nawi Bin Ismail Mohamad Nawi bin Ismail Pembantu Awam H11 097886112 097886031  
Sudirman bin Ab Aziz Sudirman bin Ab Aziz Pekerja Awam R1 097886112    
Bahagian Pentadbiran Dan Sumber Manusia
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Aliff bin Kamaruddin Mohd Aliff bin Kamaruddin Pembantu Awam H11 097886112 097886031  
Bahagian Kejuruteraan dan Pembangunan
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Adnan bin Abd Malek Adnan bin Abd Malek Penolong Jurutera JA36 097886112 097886031 adnan@mdketereh.gov.my
Mohd Shahlam bin Mohd Shukry Mohd Shahlam bin Mohd Shukry Penolong Jurutera JA29 097886112 097886031 shahlam@mdketereh.gov.my
Athrutazkiah bt Mohd Din Athrutazkiah bt Mohd Din Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 athrutazkiah@mdketereh.gov.my
Bahagian Kejuruteraan dan Pembangunan
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Nik Muhammad Ashraf Bin Nik Soh Nik Muhammad Ashraf Bin Nik Soh Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031  
Mat Derus bin Jusoh Mat Derus bin Jusoh Pembantu Kemahiran H19 097886112    
Rohaizad bin Mohamad Yusoff Rohaizad bin Mohamad Yusoff Pembantu Kemahiran H19 097886112    
Mohd Safuan bin Ab Hamid Mohd Safuan bin Ab Hamid Pembantu Kemahiran H19 097886112    
Rosdi bin Mohamed Nor Rosdi bin Mohamed Nor Pemandu Kenderaan H11 097886112    
Wan Azmi Bin Wan Muda Wan Azmi Bin Wan Muda Pemandu Kenderaan R3 097886112    
Bahagian Penguatkuasaan
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Noor Affendy Bin Abdul Shukor Mohd Noor Affendy Bin Abdul Shukor Penolong Pegawai Tadbir N29 097886112 097886031 affendy@mdketereh.gov.my
Wan Molly bin Wan Othman Wan Molly bin Wan Othman Pembantu Penguatkuasa KP22 097886112 097886031 molly@mdketereh.gov.my
Zulpaka bin Ali Zulpaka bin Ali Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   zulpaka@mdketereh.gov.my
Ab Manaf bin Awg Hassan Ab Manaf bin Awg Hassan Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   ab_manaf@mdketereh.gov.my
Bahagian Penguatkuasaan
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Ismail bin Che Man Mohd Ismail bin Che Man Pembantu Penguatkuasa N17 097886112   mohd_ismail@mdketereh.gov.my
Anuar bin Dollah Anuar bin Dollah Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   anuar@mdketereh.gov.my
Ahmad Supian Bin Sulaiman Ahmad Supian Bin Sulaiman Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   ahmad_supian@mdketereh.gov.my
Muhamad Shaiful Nahar bin Abdullah Muhamad Shaiful Nahar bin Abdullah Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   shaiful_nahar@mdketereh.gov.my
Mohd Mazuadi Bin Mohd Noor Mohd Mazuadi Bin Mohd Noor Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   mazuadi@mdketereh.gov.my
Noor Mohd Syafiq Bin Noriman Noor Mohd Syafiq Bin Noriman Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   mohd_syafiq@mdketereh.gov.my
Mohd Hafizuddin Bin Abdullah Mohd Hafizudidn Bin Abdullah Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   hafizuddin@mdketereh.gov.my
Mohd Farif Bin Othman Mohd Farif Bin Othman Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   mohd_farif@mdketereh.gov.my
Siti Noraza bt Mohammad Siti Noraza bt Mohammad Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   siti_noraza@mdketereh.gov.my
Rose Hayuaeiyda bt Mohd Noor Rose Hayuaeiyda bt Mohd Noor Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112   rose_hayuaeiyda@mdketereh.gov.my
Bahagian Penguatkuasaan
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Ab Hamid bin Omar Ab Hamid bin Omar Pembantu Penguatkuasa KP19 097886112    
Hashim bin Sulaiman Hashim bin Sulaiman Pembantu Penguatkuasa N17 097886112    
Ahmad Faizal Bin Ab Hamid Ahmad Faizal Bin Ab Hamid Pemandu Kenderaan H11 097886112    
Mohd Zulhakimi Ariff bin Mat Daud Mohd Zulhakimi Ariff Bin Mat Daud Pembantu Awam H11 097886112    
Shahrul Afiq Bin Mohd Nor Azlan Shahrul Afiq Bin Mohd Nor Azlan Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 afiq@mdketereh.gov.my
Shahrul Afiq Bin Mohd Nor Azlan Shahrul Afiq Bin Mohd Nor Azlan Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 afiq@mdketereh.gov.my
Bahagian Teknologi Maklumat
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Bukhari Fitri bin Buni Amin Mohd Bukhari Fitri bin Buni Amin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 097886112 097886031 bukhari_fitri@mdketereh.gov.my
Muhammad Musriadee bin Zainun Muhammad Musriadee bin Zainun Penolong Pegawai Teknologi Maklumat FA29 097886112 097886031 musriadee@mdketereh.gov.my
Bahagian Perhubungan Awam dan Korporat
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Mohd Faeiz Bin Mohd Fouzi Mohd Faeiz Bin Mohd Fouzi Penolong Pegawai Tadbir N29 097886112 097886031 faeiz@mdketereh.gov.my
Ikhsan Sanim Bin Mamat Ikhsan Sanim BIn Mamat Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 09-7886031 sanim@mdketereh.gov.my
Bahagian Pusat Setempat OSC
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
. Saifulizam Bin Mohamad Pegawai Perancang Bandar Dan Desa J41 097886112 097886031  
Mohd Sahrizan Bin Saud Mohd Sahrizan Bin Saud Penolong Jurutera JA29 097886112 097886031 sahrizan@mdketereh.gov.my
Nur Syarmila bt Abdullah Nur Syarmila Binti Abdullah Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 09-7886031 syarmila@mdketereh.gov.my
Bahagian Pembangunan Islam
FotoNamaJawatanTelFaksEmel
Muhammad Ridha Bin Abdullah Muhammad Ridha Bin Abdullah Penolong Pegawai Tadbir N29 097886112 097886031 ridha@mdketereh.gov.my
Mohd Azrul Abdullah Bin Mohd Rozli Mohd Azrul Abdullah Bin Mohd Rozli Pembantu Tadbir (P/O) N19 097886112 097886031 azrul@mdketereh.gov.my

Majlis Daerah Ketereh
Perbandaran Islam

KM 19, Jalan Kuala Krai,
16450 Kota Bharu, Kelantan Darul Naim.
Tel: 09-7886112        Faks: 09-7886031

Kod QR Web Mobil

Kod Qr Mdketereh

Bilangan Pelawat

Hari ini492
Semalam465
Minggu ini492
Bulan Ini8919
Jumlah103819

26 Julai 2021

Search